Leave Your Message
Категорії новин
Рекомендовані новини

Ламін Ямал: Іспанія перемагає Францію та виходить у фінал Євро-2024 після історичного голу 16-річного футболіста

2024-07-29

(CNN) — Ламін Ямал увійшов в історію, ставши наймолодшим гравцем, який забив гол на чоловічому чемпіонаті Європи, коли Іспанія обіграла Францію з рахунком 2:1 і вийшла у недільний фінал Євро-2024.

Франція вийшла вперед через 10 хвилин після того, як Рендал Коло Муані пробив головою після навісу Кіліана Мбаппе, але незабаром Іспанія зрівняла рахунок завдяки приголомшливому удару 16-річного Ямала з дальньої дистанції.

Менш ніж через п'ять хвилин Дані Ольмо власним блискучим ударом вивів Іспанію вперед, і це була перевага, яку "Ла Роха" стоїчно захищала до основного свистка.

Перемога у вівторок також означає, що Іспанія стане першою командою, яка виграла шість матчів поспіль на одному чемпіонаті Європи.

Команда Луїса де ла Фуенте тепер зіграє з Нідерландами або Англією, які зіграють у середу, у фіналі, оскільки Іспанія вирушає на пошуки четвертої корони Євро.

Ямал, який отримав нагороду найкращого гравця матчу за свою гру, святкує своє 17-річчя за день до фіналу і сказав, що його «мета» полягала в тому, щоб залишитися в Німеччині для цієї події.

«Ми програли на один гол, і я щойно отримав м’яч, я не дуже про це думав, а потім пробив у напрямку воріт», — сказав він AFP.

«Ми дуже, дуже близькі. [Ми] з великим щастям. Ця команда неймовірна. Ми на це заслуговуємо. За крок від слави».

Мало хто вибирав Іспанію, щоб виграти турнір, але «Ла Роха» була однозначно найкращою командою на Євро-2024 і вже вигнала Німеччину, яка приймає, після додаткового часу в чвертьфіналі.

Швидкість і хитрощі 21-річного вінгера «Ямалу» та «Атлетіка Більбао» Ніко Вільямса були одними з яскравих моментів іспанського турніру – контроль Родрі в півзахисті є ще одним – і пара молодих форвардів, безсумнівно, продовжить відігравати життєво важливу роль для збірної в найближчі роки.