Keitlina Klārka uzstāda WNBA rekordu visvairāk rezultatīvo piespēļu vienā spēlē

2024-07-21 09:45:24
Džeikobs Levs un Džordžs Remzijs, CNN

img10pm

(CNN)— Vēl viena diena, vēl viens Keitlinas Klārkas rekords.

22 gadus vecais debitants trešdien atdeva 19 rezultatīvas piespēles Indiānas drudža komandas zaudējumā Dalasas "Wings" ar 101:93, kas ir WNBA rekords vienā spēlē.

Kortnijai Vanderslūtai no Ņujorkas Liberty piederēja iepriekšējais 18 rezultatīvo piespēļu rekords, kas tika uzstādīts 2020. gada augustā, kad viņa bija Čikāgas Sky komandā.

Klārks arī pievienoja 24 punktus un sešas atlēkušās bumbas pret Wings, taču tas galu galā bija zaudējums, jo sezonas laikā Fever nokritās līdz 11:15.

"Es tikai cenšos sagatavot savus komandas biedrus panākumiem," pēc spēles žurnālistiem sacīja Klārks. "Es domāju, ka dažkārt varu gandrīz pārspēt, un varēja būt dažas reizes, kad piespēļu vietā, kas noved pie vārtiem... es droši vien varēju iesist bumbu."

Viņas komandas biedre Alija Bostona piebilda, ka ieraksts ir "diezgan foršs", lai gan zināja, ka Klārks sacīs: "tas neko nenozīmē".

Klārka, 2024. gada drafta 1. izvēle, savā īsajā WNBA karjerā jau ir labojusi vairākus rekordus, tostarp kļūšanu par pirmo debitantu, kas šī mēneša sākumā sasniedzis triple-double.

img24m1
Pret Wings viņa guva vai asistēja, gūstot 66 no drudža punktiem – visvairāk WNBA vēsturē, saskaņā ar ESPN datiem, pārspējot Diānas Taurasi 2006. gada rekordu. Šī bija arī viņas trešā spēle ar 20 plus punktiem un 10 plus piespēlēm.

Bostonai bija karjeras rekords, 28 punkti, bet NaLisa Smita guva 13 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, taču Fever nespēja noslēgt spēli, lai gan ceturtās ceturtdaļas beigās rezultāts bija neizšķirts 93:93.

Rezultatīvākie Wings rindās bija Arike Ogunbovale un Odisejs Simss, kuri guva 24 punktus, katrs izcīnot 8:0, noslēdzot spēli un uzlabojot līdz 6:19.
Šī bija pēdējā WNBA spēle pirms mēnesi ilga pārtraukuma Visu zvaigžņu nedēļas nogalē, kurā piedalīsies Klārks, un Parīzes olimpiskajām spēlēm. Fever nākamreiz spēlēs ar Phoenix Mercury 16. augustā, bet Wings tiksies ar Konektikutas Sun.